Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

МГУ переходить на розрахунок у гривні. "Футбол 1/2" надаватимуться за моделлю a'la'carte

Розмір тексту:   Розділ: Спорт на ТБ Опублікував: Володимир Мула4 листопада 2015 р., 15:31
МГУ переходить на розрахунок у гривні. "Футбол 1/2" надаватимуться за моделлю a'la'carte

У 2016 році вартість передплати на телеканали "Футбол 1"/"Футбол 2" для кабельних, супутникових і IPTV-провайдерів буде зафіксована у гривні та знижена.

Протягом кількох останніх років вартість пакета з двох телеканалів розраховувалася виходячи з валютного еквівалента, що складав 0,25 долара США за користувача. З 2016 року ціна буде номінуватися виключно в гривні.

Одночасно, відбудеться зниження гривневої ціни щодо умов 2015 на 20%. У 2015 році гривнева ціна обчислювалася за курсом НБУ, але не вище 20 гривень за долар, що, у підсумку, склало 5 гривень за абонента.

Нова ціна складе 4 гривні за абонента за два канали.

За словами прес-служби мовника, це стратегічне рішення "Медіа Групи Україна" для підтримки українського ринку Pay TV.

Ще одне нововведення передплатної кампанії 2016 – канали "Футбол 1"/"Футбол 2" починають дистрибуцію за моделлю a'la'carte. "Медіа Група Україна" виводить на ринок нову модель одночасно з уже існуючою. Тепер провайдери зможуть вибирати, купувати їм телеканали "Футбол 1"/"Футбол 2" для своїх абонентів, як і раніше, оптом, або переходити на модель індивідуальних продажів з поділом виручки між провайдером і правовласником.

"В умовах стабільно складного ринку "Медіа Група Україна" зважилася на ряд принципових кроків. По-перше, ми з розумінням ставимося до очікувань провайдерів і глядачів, по-друге, нам усім потрібно рухатися вперед і, крім очевидних рішень з підтримки ринку, ми пішли на дуже нестандартне поєднання двох моделей дистрибуції – CPS і a'la'carte. Зазвичай, ці дві моделі не поєднують, але ми ризикнемо це зробити. Всі деталі нових умов передплатної кампанії телеканалів "Футбол 1"/"Футбол 2" будуть надані провайдерам протягом листопада", – прокоментував зміни в комерційній політиці директор з розвитку бізнесу "Медіа Група Україна" Олексій Куракін.

"З цього року телеканали "Медіа Група Україна" консолідували 100% українських прав на Лігу чемпіонів і Лігу Європи. Колеги по медіа ринку і провайдери багато хвилювалися і переживали за нас і за продукт. Прогнозували збільшення цін на телеканали "Футбол 1"/"Футбол 2". Тим не менше, "Медіа Група Україна" демонструє професійний підхід до всього, що вона робить: консолідовані права і домовленості з правовласниками, всупереч стереотипам, дозволили нам зробити наш топовий Pay TV продукт – канали "Футбол 1"/"Футбол 2" – більш доступними для провайдерів і глядачів. Ми виконали велику роботу, телеканали стали ще більш видовищними, а комерційна модель ще більш гнучкою", – зазначив директор телеканалів "Футбол 1"/" Футбол 2" Олександр Денисов.

Телеканали "Футбол 1"/"Футбол 2" – ексклюзивні транслятори всіх матчів Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги Європи УЄФА на сезони 2015-2018 рр., кваліфікаційних матчів Чемпіонату Європи 2016 і Чемпіонату Світу 2018, а також фінальної частини ЄВРО-2016, української Прем'єр-ліги, Кубка України. Також канали транслюють топ-матчі найкращих чемпіонатів – Іспанії, Англії, Бразилії та проекти власного виробництва.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим