Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Натуральна блондинка. В Інтернеті з'явилось фото маленької білявої Анджеліни Джолі

Розмір тексту:   Розділ: ТелеBIZ Опублікував: Володимир Мула12 листопада 2013 р., 09:31
Натуральна блондинка. В Інтернеті з'явилось фото маленької білявої Анджеліни Джолі

38-річна голлівудська зірка Анджеліна Джолі в дитинстві була натуральною блондинкою, про що свідчить знімок, розміщений в мікроблозі журналу The Love.

На дитячому фото помітно, що пухкими губами Анджеліна відрізнялася з ранніх років, хоча зараз досвідчені пластичні хірурги стверджують, що Джолі збільшувала верхню губу.

На знімку Енджи позує зі своєю мамою - актрисою Маршелін Бертран, яка померла в 56 років від раку яєчників. Через спадковість Джолі зважилася на подвійну мастектомію, про що без сорому розповідала пресі.

Нагадаємо, через півроку після видалення молочних залоз Анджеліна Джолі зважилася на операцію з реконструкції грудей, яку лікарі не радили робити так рано.

Джолі, Пітт

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: ТСН
Теги: Анджеліна Джолі 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим