Дженніфер Еністон та Джастін Теру знову разом

Голлівудська пара Дженніфер Еністон та Джастін Теру, які нібито розійшлися через зраду останнього, всім злим язикам на зло досі разом. Це підтвердило близьке до закоханих джерело.
За словами інсайдера, Дженніфер та Джастін разом провели День незалежності. Компанію закоханим склали голлівудська акторка Сандра Буллок та актор Джейсон Бейтман. Святковий вікенд Дженніфер і Джастін провели в особняку Буллок в Остіні, штат Техас.
"Джен і Сандра віднедавна стали кращими подругами. І вони дуже раді цій дружбі. У Сандри і Джен багато спільного. Їм подобається проводити час в компанії один одного. Вони регулярно влаштовують спільні вечері", - розповів інсайдер.
Інформатор додав, що актриси зблизилися після вечірки Гвінет Пелтроу в липні 2014.
Нагадаємо, Різ Візерспун вщипнула за сідниці Дженніфер Еністон на "Оскарі". Зірок пов'язує давня дружба.