Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Російські канали вже продали більше 90% рекламного часу на 2012 рік

Розмір тексту:   Розділ: Аналітика ТБ. Світ Опублікував: Павло Мандрик16 березня 2012 р., 16:45
Російські канали вже продали більше 90% рекламного часу на 2012 рік

Федеральні телеканали в 2012 році продали близько 90 відсотків рекламного часу. Така ж цифра у каналів другого ешелону.

Як повідомляє "РБК daily" з посиланням на дані агентства Aegis Media, нинішні показники рекламних продажів нижчі, ніж в 2011 році.

Обсяг проданої реклами рекламного інвентарю на російському Першому знизився з 90 відсотків до 86, на "Росії-1" - з 97 до 92 відсотків, а на НТВ - з 94 до 92%.

При цьому, на "Муз-ТВ", MTV, ТВ3 та інших каналах другого ешелону обсяг продажів наблизився до 100 відсотків. В якості однієї з причин падіння рекламного інвентарю експерти називають падіння рейтингів телеканалів. Середній рейтинг російського Першого каналу в 2011 році зменшився на 7 відсотків, а "Росії-1" - на 12-ть.

Причиною зниження рейтингів, згідно Aegis Media, могла стати ситуація в країні, через яку великі телеканали стали частіше звертатися до політичної тематики. Це змушує аполітичну частина аудиторії переходити на нішеві розважальні канали.

З початку 2012 року велика частина телеканалів скоригувала свої цільові аудиторії згідно їх актуального складу. В основному ці зміни означали перехід до більш зрілої аудиторії, за винятком Першого каналу і ТНТ. Канали, які вчинили такий перехід, змогли збільшити свої рейтинги: "П'ятий канал" на 107 відсотків, "Домашній" на 55 відсотків, "Перець" - на 40 відсотків.

Тим не менш, очікування приросту аудиторії від її зміни все одно виявилися завищеними і не можуть служити гарантією від прогнозованого дефіциту рекламного інвентарю, який може привести до зростання цін на рекламу. Рівень медіаінфляції в РФ, за прогнозами агентства, в 2012 році може скласти від 12 до 15 відсотків.

Про скорочення продажів реклами на телебаченні раніше повідомляла російська газета "Коммерсант". У жовтні вона передала дані компанії "Квенді Русмедіа аудит" про те, що число закупівель в сегменті телебачення за кількістю проглянутої реклами глядачами скоротилася на 7 відсотків. На момент жовтня 2011 не було укладено ні однієї угоди між компанією "Відео Інтернешнл", найбільшим продавцем телереклами в Росії, і рекламодавцями, хоча в попередні роки подібні угоди починали відбуватися саме в жовтні. Проте вже до грудня 2011 року було продано 70 відсотків річної реклами, тобто, приблизно стільки ж, скільки і в попередні роки в цей період.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Лєнта. Ру
Теги: Росія Перший 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим