Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Кабельні оператори США втрачають абонентів

Розмір тексту:   Розділ: Аналітика ТБ. Світ Опублікував: Павло Мандрик9 квітня 2012 р., 17:32
Кабельні оператори США втрачають абонентів

Кабельні оператори США Netflix і Hulu продовжують втрачати абонентів, які відмовляються від кабельних сервісів на користь потокового відео. 

Такі висновки опублікувала у своєму звіті канадська консалтингова компанія Convergence Consulting Group. 

За її даними, 2,65 млн американців в період з 2008 по 2011 рік розірвали кабельні контракти і переключилися на сервіси інтернет-підписки або інші платформи.

У компанії заявили, що в 2011 році 112 тис. абонентів США і Канади підключилися до кабельних мереж, що на 50% нижче результатів 2010 року (тоді таких було 272 тис).

Хороша новина для Comcast, Time Warner Cable та інших подібного роду гравців полягає в тому, що, за оцінками Convergence, вже в 2012 році цей тренд припинить впливати на ринок настільки серйозно. Співзасновник Convergence Брахма Еілі (Brahm Eiley) заявив, що в 2012-2013 роках цей процес істотно загальмується.

Однак річний звіт Канадської радіотелевізійної та телекомунікаційної комісії свідчить про те, що і в цій країні такі ключові гравці ринку платного ТБ, як Rogers Communications, BCE і Shaw Communications продовжують нарощувати маржу незважаючи на те, що в 2011 році їх бізнес відчував істотний тиск.

Так, доходи канадського кабельного сектора виросли на 8,2% до $ 11 млрд за фінансовий рік, що закінчився 31 серпня 2011 року. Це зростання було викликане збільшенням абонентської бази на 2,8% в сукупності, а також середньої вартості місячного контракту. Менший за обсягом супутниковий сегмент канадського ринку платного ТБ, де представлені Bell і Shaw Direct, виріс на 5,8% до $ 2,5 млрд. Причому, абонентська база супутникових гравців залишилася незмінною - на рівні 2,9 млн.

На кінець третього кварталу 2011 року майже 11,4 млн канадських домогосподарств мали доступ до ТБ сервісів за передплатою. Втім, в цілому, в Канаді темп зростання прибутку платного ТБ без урахування податків знизився до 23,1%

У той же час, для кабельної індустрії Північної Америки прогнози також невтішні. Наприклад, згідно з повідомленням Мedia Business Reports за 2011 рік, до 2015 року від передплати на кабельне телебачення можуть відмовитися понад 12 млн. домогосподарств (а це 10% всіх кабельних абонентів США).

Проте кабельне телебачення, як і раніше, залишиться домінуючим видом подачі телесигналу в США на 10 найближчих років.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: TelecomDaily
Теги: Кабельне Телебачення 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим