Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

IPTV пророкують хороше майбутнє

Розмір тексту:   Розділ: Аналітика ТБ. Світ Опублікував: Павло Мандрик19 травня 2012 р., 19:21
IPTV пророкують хороше майбутнє

Дослідницька компанія MRG опублікувала останню версію свого глобального прогнозу розвитку індустрії IPTV з 2011 по 2015 роки.

В дослідження компанії увійшли останні результати моніторингу поточної ситуації впровадження IPTV у всьому світі, а також перспективи розвитку ринку IPTV, прибутковості послуг та систем, повідомляє IBEweb.

Звіт ділить екосистему IPTV на 9 сегментів індустрії: абоненти DSL, абоненти IPTV, системи доступу, головні станції кодування відеосигналу, серверні ПО ліцензії "відео за запитом", сет-топ-бокси, ліцензії "middleware", ВО ліцензії для захисту контенту/цифрового управління правами (CP/DRM) і системна інтеграція, а також професійні послуги.

Згідно з останнім прогнозом, глобальні показники абонентів IPTV зростуть з 53 млн, на кінець 2011, до 105,1 млн в 2015, річний індекс зростання складе 18,7%.

Прибуток глобального ринку IPTV послуг склав $ 21,8 млрд в 2011 році і згідно з прогнозом повинен вирости до $ 45,3 млрд в 2015 році. У дослідженні також описані нові та інноваційні послуги ключових операторів в якості ілюстрації того, як оператори конкурують з іншими провайдерами послуг платного телебачення.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: ТК
Теги: Iptv 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим