Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Науковці: коротка відеореклама так само ефективна, як і довга

Розмір тексту:   Розділ: Аналітика ТБ. Світ Опублікував: Володимир Мула1 липня 2012 р., 10:57
Науковці: коротка відеореклама так само ефективна, як і довга

Згідно з дослідженням компанії NeuroFocus, коротка відеореклама так само ефективна, як і довга.

Дослідження було проведено на замовлення телеканалу CBS і ґрунтувалося на спостереженнях за мозковою активністю людини під час перегляду відеороликів.

Науковці NeuroFocus дотримуються думки, що близько 99 відсотків усіх розумових процесів відбуваються несвідомо, тому дослідження мозкової активності ефективніше в розумінні дії реклами, ніж опитування і фокус-групи. Вони допомагають зафіксувати, на які саме кадри найбільш активно реагує людина, повідомляє сайт Mashable.

За даними вчених, людський мозок у стані передбачати і завершувати сюжетні лінії на найбільш ранньому етапі перегляду. Таким чином, навіть 30-секундні рекламні ролики можна скоротити вдвічі без втрати їх ефективності.

Як повідомляє директор NeuroFocus, отримане його компанією дослідження допоможе створити рекламний ролик, в якому не буде нічого зайвого, крім ключових елементів. За словами представника CBS, створення більш коротких і в той же час ефективних відеореклам допоможе телеканалу об'єднати різні платформи, тобто, телебачення, інтернет і мобільні сервіси, а також рекламні дисплеї, бо короткі ролики підходять для всіх цих носіїв.

Варто зазначити, що за результатами всеукраїнського дослідження, стало відомо, скільки часу вітчизняні споживачі готові приділяти перегляду реклами по телебаченню. З'ясувалося, що любителів довгих рекламних переглядів як серед чоловіків, так і серед жінок виявилося не так багато, як того хотілося б, напевно, всім рекламодавцям світу - 3% чоловіків і 1,1% жінок готові не відриваючись дивитися рекламу в межах 12 хвилин; 2,6% і 2,9% чоловіків і жінок відповідно можуть присвятити цьому заняттю 7-10 хвилин.

Раніше повідомлялося, що чотири з п'яти користувачів Facebook Inc ніколи не купували ні товари, ні послуги через рекламу або коментарі на сайті соціальної мережі. Результати дослідження зайвий раз підтвердили, що Facebook ще має багато чого зробити для того, щоб "підсадити" її дев'ятисотмільйонну клієнтську базу на рекламні долари.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Корреспондент
Теги: Реклама 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим