Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Фільм про панк-групу Pussy Riot претендує на "Оскар"

Розмір тексту:   Розділ: Кіно Опублікував: Володимир Мула4 грудня 2013 р., 12:45
Фільм про панк-групу Pussy Riot претендує на "Оскар"

Документальний фільм про скандальну російську панк-групу Pussy Riot увійшов до списку 15 претендентів на отримання кінопремії "Оскар" за найкращу документальну картину. Про це йдеться в заяві Американської кіноакадемії.

Фільм "Показовий процес: історія Pussy Riot", який увійшов до списку з 147 розглянутих академією претендентів, був знятий Майком Лернером (Mike Lerner) і Максимом Поздоровкіним (Maxim Pozdorovkin) в 2013 році.

Права на показ фільму про Pussy Riot раніше придбав американський канал HBO. Картина була продемонстрована глядачам каналу 10 червня 2013 року. Британський телеканал BBC також включив фільм у свою телепрограму і випустив його в ефір 21 жовтня 2013 року.

Шорт-лист з п'яти документальних картин, що претендують на "Оскар", буде оголошено 16 січня 2014 року. Церемонія вручення нагород відбудеться 2 березня 2014 року.

Автори фільму про процес над учасницями панк-групи називали його "​​класичною судовою драмою": у картині використовуються записи трансляції із зали суду, інтерв'ю та інші документальні матеріали.

Спочатку творці фільму намагалися домовитися про зйомки через компанію, що належить дружині адвоката Марка Фейгіна, яка намагалася зареєструвати бренд Pussy Riot. Учасниці групи не погодилися на реєстрацію бренду, а пізніше відмовилися від послуг адвокатів, з якими спочатку йшли переговори про авторські права. Чи був анульований договір режисерів з адвокатами і повернені отримані ними гонорари, 25 тисяч фунтів, не повідомлялося.

Про зйомки фільму стало відомо в листопаді 2012 року, після того, як дві учасниці групи були засуджені на два роки позбавлення волі, і ще одна - умовно за статтею хуліганство за виконання панк-молебню "Богородице, Путіна прожени" в храмі Христа Спасителя у Москві.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Корреспондент
Теги: Оскар 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим