Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Оголошено конкурс журналістських матеріалів про громадське мовлення

Розмір тексту:   Розділ: Дайджест Опублікував: Володимир Мула30 січня 2014 р., 16:27
Оголошено конкурс журналістських матеріалів про громадське мовлення

ГО "Телекритика" за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії (DANIDA) в рамках проекту MYMEDIA оголошує конкурс журналістських матеріалів про громадське мовлення.

Як сповістили "ТелеПростору" організатори, конкурсні роботи приймаються до 31 березня включно. Переможець отримає 4000 грн та додаткове замовлення на 3000 грн.

На конкурс приймаються статті, теле- і радіосюжети на тему "Громадське мовлення в Україні": ідея і принципи громадського мовлення, його відмінності від комерційних медіа, перепони на шляху ухвалення закону про громадське мовлення, джерела фінансування, аудиторія та контент, корисна для України світова практика, альтернативні громадські інтернет-мовники – огляд, критика, порівняльний аналіз.

Наведений вище перелік тем не є вичерпним, конкурсні матеріали можуть стосуватися також будь-яких інших аспектів громадського мовлення в Україні. Жанрових обмежень немає.

Матеріали мають бути опубліковані в українських національних або регіональних ЗМІ (преса, онлайн-видання, телебачення, радіо) у період з 1 січня по 31 березня 2014 року.

Роботи приймаються до 31 березня 2014 включно на адресу електронної пошти mymediaeditor@gmail.com.

Переможців буде оголошено у квітні 2014 року і нагороджено на церемонії, приуроченій до річниці анонсування запуску в Україні перших проектів громадського мовлення.

Призовий фонд:

  • перше місце: 4000 грн + додаткове замовлення на 3000 грн
  • друге місце: 3000 грн + додаткове замовлення на 3000 грн
  • третє місце: 2000 грн + додаткове замовлення на 3000 грн
  • четверте місце: 1000 грн + додаткове замовлення на 3000 грн

Додаткове замовлення включає контракт на створення нового матеріалу для розміщення його на сайті mymedia.org.ua та/або в інтернет-виданні "Телекритика".

Для студентів-журналістів передбачені спеціальні умови участі у конкурсі та окрема номінація – за кращу студентську роботу. Грошова винагорода – 1000 грн., і додаткове замовлення на 3000 грн. Крім того, студенти зможуть взяти участь у загальному конкурсі і позмагатися за головні призи з журналістами-професіоналами.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим