Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Володимир Завадюк: "Битва хорів" є порятунком для тих, хто на кастингах боявся співати соло"

Розмір тексту:   Розділ: Ексклюзив Опублікував: Володимир Мула21 червня 2013 р., 09:52
Володимир Завадюк: "Битва хорів" є порятунком для тих, хто на кастингах боявся співати соло"

Незабаром в ефірі телеканалу "1+1" стартує новий вокальний проект "Битва хорів". За головний приз співочого шоу будуть змагатися не сольні виконавці, а колективи.

Як уже повідомляв "ТелеПростір", "Битва хорів" зніматиметься за форматом "Clash of the Choirs" і розпочнеться з етапу масштабних всеукраїнських кастингів. Уже завтра група проекту відправляється великими містами України, щоб зібрати армію універсальних виконавців, які не просто вміють добре співати, але й готові стати частиною однієї команди. Адже створені після кастингів колективи боротимуться за перемогу у прямих ефірах шоу.

Напередодні всеукраїнських відборів "Битви хорів" "ТелеПростір" поспілкувався із креативним продюсером шоу Володимиром Завадюком. У ході розмови він розповів про грандіозність проекту, проблеми адаптації шоу під українського глядача, а також зізнався, який приз очікує на учасників проекту у разі перемоги.

- Володимире, чому канал "1+1" вирішив адаптувати формат саме "Clash of the Choirs" для української телеаудиторії?

- Україна надзвичайно співоча нація. Ми співаємо і душею і серцем. До "Битви хорів" українці мали можливість співати сольно у вокальних шоу, що виходили на вітчизняних телеканалах, а наш проект дає можливість об'єднатися в хор. Більше того, тепер вокалісти зможуть представити своє місто і під керівництвом легендарного наставника заспівати на великій сцені.

Наш проект є справжнім порятунком для тих, хто хотів прийти на кастинг вокальних шоу але боявся співати соло. Завдяки цьому шоу люди зможуть знайти собі місце у великій і дружній команді, показати свої здібності і таланти, отримати максимум позитиву та хороших емоцій.

Переконаний, "Битва Хорів" об'єднає людей навколо спільної ідеї – хорового співу!

- Вважаєте, "Битва хорів" буде надзвичайно рейтинговим проектом?

- Звісно, ми сподіваємося на високі показники, адже неможливо робити такий масштабний проект не розраховуючи на його успіх. Вся наша команда працює для того, щоб забезпечити високий рейтинг цьому шоу.

- Досвід якої країни у першу чергу ліг в основу української "Битви хорів"?

- Ми передивилися абсолютно всі адаптації цього шоу. Їх чимало. Вважаємо, що найкраще телепроект був реалізований у Польщі, Швеції та США. Щодо української версії, то ми намагалися максимально проаналізувати чужий досвід та внести свої ноу-хао у формат.

"Битва хорів" готувалася для українського глядача майже пів року. Ми працювали над своєю структурою, декораціями, графікою, намагалися максимально вдало реалізувати концепцію проекту з урахуванням особливостей української телеаудиторії...Тобто зробити так, щоб весь процес був водночас цікавий та прозорий. Думаю, нам це вдалося!

До речі, нещодавно ми спілкувалися із нашими американськими партнерами, які контролюють процес виробництва формату "Clash of the Choirs" в Україні. Нам офіційно затвердили структуру "Битви хорів", і звернули увагу на те, що концепція української версії проекту гнучка та оригінальна, тому вона може бути основою для адаптації цього формату і в інших країнах.

- У США на основі вокального шоу було зроблено телевізійний серіал з однойменною назвою "Glee" ("Хор"). В Україні можливий варіант створення серіалу на основі проекту "Битва хорів"?

- Думаю, це можливо. Але для цього потрібно серйозно підготуватися. Спершу зробити якісне кількасезонне шоу, яке б сподобалося глядачам, і яке б дало можливість отримати якісний вихідний матеріал для подальшої роботи. А потім вже можна створювати на основі цього серіал.

- За якими критеріями підбиратимуться учасники проекту?

- Ми не ставимо якихось особливих вимог до учасників шоу. Команди формуватимуть люди з різним емоційним наповненням, з різних регіонів, з різних населених пунктів. За рівнем професійності це не обов'язково мають бути професіонали. Головне, що має об'єднувати усіх учасників – це бажання співати.

- Із скількох учасників складатиметься команда-хор?

- Хор-команда складатиметься із 15 учасників. Кількість учасників у командах буде однаковою. Це створить рівні умови для всіх хорів.

- За яким принципом обиралися міста для кастингів?

- Міста для кастингів обиралися за регіональним принципом. Одеса та Севастополь представляють південний регіон, Дніпропетровськ та Донецьк – східний, Харків - північний, Львів – західний, Київ та Вінниця – центральні регіони.

- Повернемось безпосередньо до самого шоу. Якими якостями має володіти зірка, щоб стати тренером "Битви хорів"?

- Наставники шоу, перш за все, мають бути різносторонніми та креативними особистостями. Обираючи тренерів для проекту ми орієнтувалися на їхній емоційно-психологічний потенціал, харизму та енергетику. Для нас важливо, щоб вони уміли згуртувати навколо себе людей, щоб створили атмосферу розуміння та довіри у команді, а також щоб змогли стати не лише зірковим тренером, а й хорошим другом.

- Наскільки сформований тренерський склад "Битви хорів"?

- Підбір тренерів для проекту – дуже непросте завдання. Поки що до складу зіркових наставників увійшли Алессандро Сафіна та Наталя Гордієнко. Ведуться переговори із багатьма зірками – Ніно Катамадзе, Златою Огневич, Іриною Білик, Сергієм Лазарєвим, Юлією Волковою.

На сьогодні у тренерському складі "Битви хорів" є вакантні місця, але до початку ТВ-кастингів команда тренерів буде остаточно сформована.

- Тренерам проекту дозволено обирати собі підопічні міста?

- Це спільний творчий процес. Для нас важливі побажання тренерів, адже хотілося б, щоб кожен із зіркових наставників їхав у місто, яке йому чимось близьке. Наприклад, Алессандро Сафіна не українець, але ми знаємо, що він дуже любить Одесу, досить часто там буває, тому логічно було б, щоб він обирав собі підопічних у цьому місті. Поки що це питання вирішується творчою командою проекту.

- Що можете сказати про суддів проекту?

- Суддями такого грандіозного проекту однозначно мають бути безапеляційно авторитетні особистості. Судді "Битви Хорів" – це люди, якими захоплюються, думці яких довіряють.

Однією із зіркових суддів проекту стала Ніна Митрофанівна Матвієнко. В нашому шоу глядач побачить її справжньою, як завжди. Окрім того, вона буде експериментувати з образами. У фінальному гала-концерті "Битви хорів" Ніна Митрофанівна, можливо, заспіває англійською мовою.

Щодо інших представників судейського складу шоу, то можу сказати, що це будуть справжні професіонали... До складу журі проекту увійде видатний хормейстер СНД та всесвітньо відомий американський продюсер із слов'янським корінням, неодноразовий володар премії Греммі, і просто "нереально крутий дядько" якого, сподіваюся, тепло приймуть українські глядачі.

- Який приз очікує на учасників проекту у разі перемоги?

- Одним із призів проекту можливо буде концертне турне команди-переможця. Ми активно працюємо над тим, щоб воно стало реальністю, адже кожне шоу вимагає продовження своєї історії! Інші призи поки що тримаємо у таємниці.

- Які проблеми виникали під час адаптації формату "Clash of the Choirs"?

- Проблем було чимало. Адже багато форматів, з якими ми працювали досі, були досконалими з точки зору концепції та структури і їхні правовласники дуже неохоче погоджувалися на зміни. А формат, з яким ми маємо справу зараз, - складніший, у всіх країнах він реалізований по-своєму, відсутня універсальна модель його практичного втілення. Нам потрібно було самому сформувати таку структуру та концепцію, яка б не суперечила загальному формату "Clash of the Choirs", а потім захистити і офіційно затвердити її на декількох рівнях.

Працюючи над "Битвою хорів" уся команда розуміла, що вокальних шоу на українському телебаченні чимало, тому усі елементи проекту мають максимально відрізнятися від тих, які використовуються у подібних шоу.

- Чи матиме продовження "Битва Хорів"?

- Ми все робимо для цього, щоб проект вийшов з високими показниками і мав своє продовження на телеканалі "1+1". Однак, звісно, це вирішувати, перш за все, глядачам та керівництву каналу.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим