Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Частково змінилася структура каналу "UA: Перший"

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула7 серпня 2015 р., 11:27
Частково змінилася структура каналу "UA: Перший"

Після 10% скорочення на "UA: Перший" частково змінилася структура каналу. Про це зазначила заступник гендиректора Дарія Юровська.

"Ми поєднали скорочення з тим, щоб привести до ладу штат, бо з різних причин деякі співробітники числилися в одній редакції, а працювали в іншій. Ми розплутали всі ці клубки. Наприклад, у нас є канал "Перший Ukraine", ми його зробили окремим творчим об'єднанням (ТО). До цього його керівник Михайло Смуток очолював аналітичну службу новин, а члени його команди числилися в різних ТО", – сказала Дарія Юровська.

Крім того на каналі ліквідували ТО експериментальних програм (частина людей пішли на пенсію, а частина – в новостворене ТО дитячих, молодіжних та освітніх програм).

Також закрито ТО розважальних програм. Частина людей була скорочена, частина пішла в інші ТО.

"Приміром, у Литві тільки половина людей працюють в штаті, друга половина - аутсорс, які найняті на конкретний проект або на рік. На мій погляд, це дуже зручно, це ефективне витрачання коштів, люди працюють - отримують гроші, не працюють - не отримують. Розважальні проекти повинні бути весь час різні, і, на мій погляд, тримати одних і тих же людей, які завжди будуть робити розважальні програми, це все одно, що найняти собі одного співака і завжди робити концерти тільки з цим виконавцем. Тому покупка або замовлення у продакшн-студій - більш ефективні з погляду витрачання грошей. У штаті повинна бути вся інформаційна структура, і я сподіваюся, що з цієї структури виросте і фабрика документалістики, і програми-розслідування тощо", – зауважила заступник генерального директора.

За словами Дарії Юровської, в такому вигляді ця структура буде існувати до повного реформування (злиття всіх держтелерадіокомпаній в одну держустанову НТКУ, а потім в держпідприємство НТКУ і створення ПАТ НСТУ).

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: stv.mediasapiens.ua
Теги: UA:Перший 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим