Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Американські канали влаштували "цінову війну" через новий серіал Майкла Фокса

Розмір тексту:   Розділ: Інші новини Опублікував: Павло Мандрик20 серпня 2012 р., 11:46
Американські канали влаштували "цінову війну" через новий серіал Майкла Фокса

Майкл Джей Фокс готується повернутися в прайм-тайм американського телебачення і головні боси більшості каналів США радісно потирають руки.

Як пише Vulture, актор, відомий за серіалом Family Ties ("Сімейні узи") і трилогії "Назад в майбутнє", об'єднав зусилля з режисером Уіллом Глаком ("Відмінниця легкої поведінки") і сценаристом Семом Лейборном (Cougar Town / "Місто хижачок").

У підсумку вони задумали комедійний серіал, виробництвом якого займеться Sony Pictures Television.

Сюжет та ідея серіалу поки невідомі, проте джерела, знайомі з ходом переговорів між творцями і каналами, стверджують, що в основі проекту лежить історія життя самого Фокса. При цьому всі великі мережі зацікавлені в тому, щоб проект був запущений саме у них, тому, за словами джерел, Фокс, Глак і Sony просто чекають, хто запропонує більше.

Навколо нового проекту Фокса розгортається "атракціон нечуваної щедрості", пише видання. Крім того, що всі без винятку канали зобов'язуються самі оплатити виробництво пілота, так ще одна з мереж запропонувала відразу ж укласти контракт на перший сезон, що є певним нонсенсом у телебізнесі США.

Видання зазначає, що такий інтерес до проекту спричинений тим, що за плечима актора два великих ситкоми, він добре відомий аудиторії протягом 30-ти років. Який канал може обрати Майкл Фокс невідомо. У нього хороші стосунки з усіма. Останнім каналом, з яким працював актор, був CBS, з ним Фокс номінувався на "Еммі" за участь в декількох епізодах у The Good Wife ("Хороша дружина"). Також актор знімався у "Сімейних узах", які виходили на NBC, та у Spin City, що транлювались на ABC. Щодо дітища Руперта Мердока - каналу Fox - то у нього, безумовно, саме серйозна перевага - де ще показувати серіал Фокса, як не на каналі Fox, - іронізує видання.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: lostfilm
Теги: США 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим