Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Господарський суд почав провадження щодо банкрутства компанії "Поверхность ТВ"

Розмір тексту:   Розділ: Новини супутникового телебачення Опублікував: Володимир Мула31 січня 2017 р., 15:28
Господарський суд почав провадження щодо банкрутства компанії "Поверхность ТВ"

23 січня Господарський суд міста Києва почав провадження у справі про банкрутство компанії "Поверхность ТВ" за позовом "Альфа-банку" через заборгованість у розмірі майже 45,3 млн грн.

Про це йдеться в ухвалі Господарського суду міста Києва від 23 січня 2017 року.

Як зазначено в документі, банк звернувся до суду із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство боржника – ТОВ "Поверхность ТВ", оскільки воно "має кредиторську заборгованість у сумі 45 290 817 грн 62 коп і неспроможне її погасити".

Заявлені вимоги виникли, як сказано в ухвалі, на підставі кредитного договору від 18 вересня 2006 року, укладеного між ТОВ "Поверхность ТВ" та Акціонерним банком "АвтоЗАЗбанк", правонаступником якого є ПАТ "Банк Кіпру". Згодом ПАТ "Банк Кіпру" було змінено назву на ПАТ "Неос банк".

"18.09.2006 Банк надав Товариству з обмеженою відповідальністю "Поверхность ТВ" кредит в розмірі 1735856,63 доларів США та 13155328,28 грн., однак у встановлений договором строк позичальник взяті на себе зобов'язання за договором не виконав", – повідомляється в документі.

Тож, суд вирішив розпочати банкрутство "Поверхность ТВ", визнавши кредиторські вимоги банку до компанії на майже 45,3 млн грн та ввів мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Розпорядником майна компанії призначений арбітражний керуючий Євген Гаврилюк, який до 15 березня 2017 року має скласти та подати до суду на затвердження реєстр вимог кредиторів боржника, а до 23 березня має провести інвентаризацію майна боржника.

Суд заборонив "Поверхность ТВ" та власнику майна боржника приймати рішення щодо ліквідації, реорганізації компанії, а також відчужувати основні засоби та предмети застави.

Попереднє засідання суду призначено на 27 березня.

На сайті "Поверхность ТВ" повідомляється, що група компаній "Поверхность" є холдингом, в який входить компанія "Поверхность Спорт ТВ" з телевізійними каналами "Спорт 1" та "Спорт 2", а також компанія "Поверхность-СК" з двома супутниковими цифровими приймально-передавальними станціями (SNG). Здійснює трансляцію через супутник Astra1G - 31.5 ° E.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: detector.media
Теги: Телекомпанія Поверхность 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим