Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Олександр Денисов: "Після смс від Тоні Адамса я жбурнув телефон куди подалі"

Розмір тексту:   Розділ: Інтерв'ю Опублікував: Володимир Мула18 грудня 2012 р., 12:18
Олександр Денисов: "Після смс від Тоні Адамса я жбурнув телефон куди подалі"

У своєму флеш-інтерв'ю директор телеканалів "Футбол" і "Футбол +" Олександр Денисов розповів про перші кроки в журналістиці, досвід роботи на Євро-2012 та стиль свого керівництва.

- Олександр, ви поєднуєте посаду директора каналу "Футбол" та ведучого програми "Великий Футбол", у вас безліч різноманітних справ і обов'язків. Ким ви вважаєте себе в першу чергу?

- У першу чергу я сприймаю себе як людину, якій 39 років, яка багато про що мріяла, і зуміля втілити свої мрії в реальність. Перш за все, це сім'я і діти. Якщо говорити про особисті пріоритети, то це постійне прагнення до самовдосконалення. Людина все життя повинна прагнути стати краще. Я в цьому впевнений, і це можна назвати моїм пріоритетом у всьому: і в роботі, і в стосунках.

- Які важливі уроки вам довелося вивчити, коли ви робили перші кроки в журналістиці?

- Коли починаєш свій професійний шлях, не соромно рівнятися на тих, хто вже реалізувався і досяг певних висот. Взагалі, в нашій країні всі вміють керувати державою, лікувати дітей, вчити людей і, звичайно ж, писати журналістські тексти (сміється). Робота зі словом завжди була мені цікава. Це дуже складна і кропітка справа. Уроки? По-перше, хороший текст не повинен бути банальним і містити штампи. По-друге, він повинен бути цікавий і зрозумілий будь-якому читачеві, глядачеві чи слухачеві, який з ним стикається. І третє, що надає фарб і емоцій тексту - це всім відомі крилаті вирази, цитати з фільмів або афоризми, але будьте вкрай обережними у їх використанні.

- Як оцінюєте свій стиль керівництва?

- Стиль управління не повинен створюватися з метою самоствердження, коли авторитет підміняється авторитарністю. Керуючи колективом, який на 80% складається з творчих людей, дуже важливо уникнути крику. Цим скоріше можна нашкодити, тому що творчі люди, як правило, тонко організовані. Хоча, безумовно, іноді потрібно жорстко вказати на помилки, втім, як і обов'язково похвалити, якщо людина себе проявила.

- Як ви підходите до набору людей в свою команду? Часто трапляється прилив свіжої крові?

- Я відповідаю за колектив понад 100 чоловік і за їх загальний результат: це і творчі співробітники, і всі ті, хто відповідальні за техніку, трансляції та інше. А вже в моєму підпорядкуванні є менеджери, які відповідають за певні напрямки. Нові люди відносяться до зони відповідальності цих менеджерів. Дуже важливо вміти делегувати обов'язки. Якщо завдання виконуються, я намагаюся не втручатися, інакше нічого доброго не вийде.

- У вас була мрія зробити інтерв'ю чи сюжет з кимось із відомих людей, яка збулася?

- У період Євро було стільки гостей, що я в житті собі не міг уявити, що таке взагалі можливо. Звикаєш до всього, навіть до спілкування з футбольними ідолами, на яких в дитинстві дивився по телевізору, відкривши рот. У цьому зв'язку нещодавно був кумедний випадок, коли ми запросили на ефір легендарного захисника лондонського Арсеналу Тоні Адамса, в день виходу програми в ефір з'ясувалося, що він захворів і не прилетить, правда шукає мій номер, щоб особисто вибачитися. А в нас через це стільки всього валилося, і в розпал обговорення, як же нам рятувати передачу, мені приходить смс з вибаченнями від Адамса. Я в той момент був просто у нестямі, і жбурнув цей телефон куди подалі! Через деякий час мене це насмішило, звичайно. У 2001 році, коли я прийшов на телебачення, хіба міг я собі уявити, що мені прийде смс від САМОГО Тоні Адамса, а я подумаю: "Та ну тебе! Через тебе все пропало! "Забавно виходить, що деякі речі починаєш сприймати, як самі собою зрозумілі.

- З чим все-таки пов'язана зміна формату з "one man show" на велике ток-шоу з запрошеними експертами та співведучою? Основна причина цього?

- Телебачення одне з найбільш динамічно розвиваючихся напрямків засобів масової інформації. Авторська програма "Футбольний вікенд" була в ефірі одинадцять років, прийшов час розширити свої горизонти, цікаво спробувати щось нове, перейти від аналітичного формату до формату ток-шоу. Тому поява "Великого футболу", його прихід на зміну "Футбольному уїк-енду", логічна трансформація одного проекту в інший.

- Після Євро український телевізійний продукт зробив значний ривок вперед. Як ви бачите розвиток каналу тепер?

- Телебачення - це не казка, в якій все закінчилося, герої, взявшись за руки, видаляються, а над горизонтом повільно піднімаються кінцеві титри. Технології постійно змінюються, журналістика не стоїть на місці, у нас маса ідей щодо запуску нових програм і в цілому по розвитку футбольного ТВ в Україні. Євро-2012 - був як ювілей, якщо порівнювати його з життям. Це було велике свято, який ми разом відсвяткували, і знову рухаємося далі, до наступної святкової дати, наприклад, до Чемпіонату Світу в Бразилії.

- Останнє моє традиційне запитання: ваш рецепт щастя.

- Питання просте й одночасно складне - для кожної людини це дуже індивідуально... Для мене щастя - це почуття внутрішнього комфорту, коли в сім'ї все добре, всі живі і здорові. Решта подій і речей я вважаю другорядними.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим