Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Тетяна Висоцька: "У професію мене привів батько-журналіст"

Розмір тексту:   Розділ: Інтерв'ю Опублікував: Володимир Мула21 січня 2013 р., 22:07
Тетяна Висоцька: "У професію мене привів батько-журналіст"
Тетяна Висоцька

Відома ведуча програми "Вікна-Новини" та пост-шоу "Зважені та щасливі-2" Тетяна Висоцька розповіла про роботу на столичному телебаченні, родину та свої уподобання.

- Тетяно, сьогодні Ви телеведуча популярного телеканалу СТБ, Вас знає уся Україна. Народилися і виросли у степовій Херсонщині, починали диктором на "Скіфії", як опинилися на столичному телебаченні?

- Дякую за такі гарні слова та високе обізнання. До речі, цього літа буде 15 років, як я поїхала "підкоряти" Київ. Мені пощастило – по-перше, тому що у професію привів за руку батько-журналіст, нині Заслужений. (Генеральний директор телерадіокомпанії "Скіфія" В.Долина — прим. автора). По-друге, тому що я втрапила в ті часи, коли Херсонське телебачення активно шукало і розвивало юні таланти. Саме завдяки цьому з-поміж інших я поіхала на курси підвищення кваліфікації до столиці. У цей час формувався Новий канал і шукав журналістів-репортерів. Після кількох спроб мене взяли до штату. Пробігала я з мікрофоном "по полях та заводах" шість років.

- СТБ створило багато різних і цікавих проектів-шоу: "Україна має талант", "Танцюють всі", "Х-фактор", "Врятуйте нашу сім’ю", "Фермер шукає дружину". У пост-шоу "Зважені і щасливі" Ви, Тетяно, виступаєте ведучою. Коли Ваша ласка, розкажіть трохи про "кухню" телеканалу.

- Кухня дуже складна – Ви самі перелічили цілу низку енергомістких та складнопобудованих за виконанням проектів, за якими стоять сотні людей. В усякому разі, я певна, що за потужним і якісним розвитком стоять небайдужі люди – молоді, амбітні та сміливі. Якщо говорити зокрема по проектах, то є такі, які знімаються і монтуються, а є прямо ефірні. Найбільше нервів, звісно, з останніми. Адже треба передбачити будь-які форсмажори, треба підготувати все до дрібниць, і щоб все "вистрілило" за сценарієм.

- Хто працює над Вашим іміджем?

- На каналі є служба стилю, головний стиліст разом з керівництвом обговорюють, яким саме хочуть бачити ведучу або ведучого, які характерні риси треба підкреслити, який образ створити. Згідно з цим підбирають речі та грим.

- Дизайн Вашого одягу Ви створюєте самі?

- Ні, до цього не доходять руки та мозок. В мене просто є улюблені речі, з тих, що вдягала на програми, а є не дуже. Я можу відмовитися одягати щось, якщо категорично себе в цьому не бачу. Але таких випадків за сім років роботи на СТБ було раз або два.

- Ви є самодостатня?

- Питання в лоба. Відповім руба – ні. Я не вірю, що є бодай одна самодостатня людина у світі хоча з однієї причини – ми всі прагнемо любові, визнання та інших гараздів. А це – не самодостатність.

- Яких рис не сприймаєте в людях і що найбільше цінуєте?

- Брехливість, ницість, підлість, інтриганство та слабкодухість. Я можу навіть інколи виправдати такі риси, але важко їх сприймаю, я досить категорична людина. Найбільше ціную почуття гумору, мужність і на противагу – благородство та великодухість.

- Що любите читати?

- Взагалі люблю напівмістичне та новаторське. Але останнім часом все більше тяжію до класики – перечитую Чехова, Набокова, Достоєвського. Потім сперечаюся з друзями про грані їхніх талантів – адже у зрілому віці такі автори сприймаються зовсім інакше, ніж за юнацьких часів.

- Часто сниться рідна Херсонщина, де живуть Ваші батьки, "Скіфія", де працюють Ваші колеги, друзі?

- "Скіфія" якось не сниться, найчастіше сниться батьківська дача та бабусина хата. Такі сни завжди полишають слід яскравих вражень на кількадень.

- Ви є фаталістка? Яка формула Вашого успіху?

- Якщо чесно, я то фаталістка, то оптимістка – в залежності від настрою. Словом, я звичайна жінка та людина. Немає ніякої формули – я просто дуже хотіла жити і працювати в Києві. І дякую долі, що вона мене в цьому підтримала.

- Чи ділитеся своїми творчими планами з друзями?

- Звичайно, хоча і друзів, і планів у мене обмаль – вистачає поточної роботи та круговерті.

- 2013 — Рік Змії, та нумерологи несхвально відгукуються про цифру 13. Для Вас рік буде дуже насиченим і відповідальним. Чи зважаєте на застереження астрологів?

- Я, скоріш за все, прислухаюся. Справа в тому, що я сама за Китайським гороскопом Змія. Так що зміїною шкірою відчуваю, що на мою голову грядуть якісь зміни. Але – побачимо, може, то вже настращали. Цифру 13 не оминаю, чи, швидше, вона не оминає мене, нічого поганого вона мені поки не зробила.

- Розкажіть про Ваших дітей і чоловіка. Чим вони займаються?

- Чоловік Олексій, до речі, теж херсонець, працює випусковим редактором новин "Вікна" каналу СТБ, щоправда, зараз ми в різних змінах. Старший син Станіслав вчиться в 5-му класі, дуже любить конструювати і мріє стати архітектором. Молодшій доньці Таї виповнилося півтора роки, поки що вона займається тим, що розкидає конструктор старшого та катає на іграшковому візку ляльок.

- Яку роль відіграє телевізор у Вас вдома?

- Досить суттєву. Або дивимось дитячі телеканали, або новини, або "відпочивальні" для мозку серіали на кшталт "Інтернів".

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: kahzorya.org.ua
Теги: Тетяна Висоцька телеканал СТБ 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим