Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Податківці знову нагрянули в офіс ТВі

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула12 липня 2012 р., 12:36
Податківці знову нагрянули в офіс ТВі

12 липня вранці в офіс ТОВ "Телерадіосвіт" (канал ТВі) знову нагрянула податкова інспекція. Про це повідомив один з журналістів ТВі Артем Шевченко.

"Почалося. На ТВі прийшли податківці. Знову. Хочуть робити виїмки документів. Що там казав їхній начальник Клименко з приводу мораторію на перевірки ЗМІ на час кампанії? Вочевидь, це ТВі не стосується", - сказав Шевченко.

Він додав, що нині в офіс прийшло четверо офіцерів податкової інспекції.

"Ми їх не пускаємо. Вони прийшли з постановою Шевченківського суду про проведення виїмки якихось документів у ТОВ "Телерадіосвіт". Зараз там на офісі "бойові дії", - сказав Шевченко, відзначивши, що їде на місце події.

У той же час гендиректор ТВі Микола Княжицький на своїй сторінці у мережі Facebook зазначає, що в офісі ТВі знаходиться 5 податківців, які, як уже повідомляв Шевченко, хочуть зробити термінові виїмки.

"На минулому тижні вони незаконно вимагали мою медичну картку у солом"янській районній лікарні. Для чогось..." - підкреслює Микола Княжицький.

Нагадаємо, це вже не перша перевірка каналу ТВі податковою інспекцією цього року. 26 квітня телеканал ТВі заявив, що співробітники податкової міліції почали тероризувати осіб, які надають або надавали послуги телеканалу. За два тижні до того генеральний директор ТВі Микола Княжицький повідомив в ефірі про тиск на телеканал з боку податкових органів, оскільки на канал прийшла чергова податкова перевірка, попри те, що кілька місяців тому канал уже перевіряли. Податкова тоді пояснила, що перевірка проводиться на вимогу слідчого райуправління МВС України.

При цьому, нагадаємо, податкова заявила, що припиняє перевірки ЗМІ на час виборчої кампанії починаючи вже з другого кварталу 2012 року, який розпочався 1 квітня.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: УП, Телекритика
Теги: телеканал ТВі 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

матеріали по темі:

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим