Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

НТКУ та Європейці провели першу зустріч по "Євробаченню-2017"

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула3 червня 2016 р., 10:48
НТКУ та Європейці провели першу зустріч по "Євробаченню-2017"

1 червня у Києві відбулася перша робоча нарада за участю представників Європейської мовної спілки (ЄМС) й Національної телекомпанії України (НТКУ), присвячена проведенню "Євробачення-2017" в Україні.

На зустрічі йшлося про основні аспекти організації пісенного конкурсу наступного року в Україні, зокрема про базові вимоги до проведення, фінансові аспекти, наглядовий орган, конкурс міст, вимоги до арени тощо.

Участь у зустрічі взяли: від ЄМС – виконавчий директор "Євробачення" Йон Ола Санд і медіадиректор Європейської мовної спілки Жан Філіп де Тандр, від НТКУ – гендиректор Зураб Аласанія, перший заступник генерального директора Олександр Харебін, заступниця гендиректора з питань міжнародного співробітництва Вікторія Романова, заступниця гендиректора з фінансових питань Ганна Бичок та інші представники колективу телекомпанії.

Учасники зустрічі обговорили низку питань. А саме:

Документи і юридичні моменти

Національна телекомпанія України як мовник-організатор "Євробачення-2017" та Європейська мовна спілка мають найближчим часом підписати "Угоду мовника-організатора ПКЄ-2017" – документ, який визначатиме усі основні аспекти організації конкурсу.

Фінансування

Представники Європейської мовної спілки окреслили діапазон витрат на пісенні конкурси різних років. Зокрема, виділили, що найбільше коштів було витрачено на "Євробачення" у Москві (Росія) у 2009 році, а найменше – на конкурси в Осло (Норвегія) у 2010-му, Мальме (Швеція) у 2013-му та в Стокгольмі (Швеція) у 2016-му.

Безпека

Представники Європейської мовної спілки наголосили на питанні безпеки всіх без винятку учасників "Євробачення": артистів, представників делегацій, журналістів, фанів – абсолютно всіх, хто буде дотичний до конкурсу. Арена та всі офіційні локації, які прийматимуть пісенний конкурс, мають бути максимально безпечними.

Наглядова рада "Євробачення-2017"

За перебігом підготовки до пісенного конкурсу та дотриманням усіх правил і вимог країною-організатором стежитиме Наглядова рада "Євробачення", яка складається із голови, обраного Телевізійним комітетом ЄМС, виконавчого директора конкурсу від ЄМС, виконавчих продюсерів 2-х попередніх конкурсів та 3 членів, обраних із-поміж мовників-учасників конкурсу.

Місто, яке прийматиме "Євробачення-2017"

Місто, у якому відбуватиметься "Євробачення-2016", буде обране шляхом конкурсу. Його оголосить Національна телекомпанія України вже найближчим часом (стежте за повідомленнями на нашому сайті). Саме тоді буде оприлюднено низку критеріїв до міст, яким вони мають стовідсотково відповідати, щоб отримати шанс приймати пісенний конкурс. Ці вимоги буде сформовано відповідно до "Правил проведення "Євробачення-2017".

Наступна робоча група

Чергове засідання Наглядової ради ПКЄ-2017 по проведенню "Євробачення-2017" відбудеться 13-14 червня цього року в місті Женева (Швейцарія). Туди вирушить керівництво НТКУ.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу
Ваш email ніколи не буде опублікований
Залишилось 1000 символов
captcha 
Щоб не вводити капчу зареєструйтесь або увійдіть під своїм акаунтом

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим