Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

95% українців не готові платити за супутникове телебачення

Розмір тексту:   Розділ: Новини супутникового телебачення Опублікував: Володимир Мула14 червня 2012 р., 12:43
95% українців не готові платити за супутникове телебачення
Фото - ТелеПростір

Більшість українців не готові платити за супутникове телебачення. Про це повідомили в державному підприємстві "Укркосмос".

"95% наших користувачів не готові платити гроші і використовують безкоштовне супутникове телебачення. У результаті, обсяг ринку України в грошах становить всього $ 35 млн, тимчасом як у сусідній Польщі - понад $ 1 млрд, а в Росії - $ 0,5 млрд", - повідомили в "Укркосмосі".

Водночас у відомстві відзначили, що вітчизняний ринок має великий потенціал, а перспективи пов'язують з розвитком супутникового телебачення, інтернет-доступу, а також відомчого супутникового зв'язку.

Посилання позицій України в секторі пов'язують із запуском першого національного супутника "Либідь", який очікується в четвертому кварталі 2013 року.

За даними Державної служби статистики, доходи від супутникового телерадіомовлення за 2011 рік становили 32,5 млн грн (при цьому за надання послуг населенню - 2,2 млн грн).

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим