Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Азербайджанський супутник транслюватиме деякі українські канали

Розмір тексту:   Розділ: Новини супутникового телебачення Опублікував: Володимир Мула3 квітня 2014 р., 11:58
Азербайджанський супутник транслюватиме деякі українські канали

Супутниковий оператор Азербайджану - ВАТ "Азеркосмос" - уклав угоду з компанією "Укркосмос".

Компанії спільно організують мовлення кількох українських телеканалів у Європі, Центральній Азії та ряді країн Близького Сходу допомогою телекомунікаційного супутника "Азерспейс-1".

Через азербайджанський супутник за стандартами MPEG-2 транслюватиметься пакет, що включає телеканали УТР, "Культура", "Львів ТБ", "ЧП Інфо". Комерційні умови угоди не розголошуються.

Як відомо, супутник "Азерспейс-1" запущений на орбіту в лютому минулого року. Він був побудований за замовленням Азербайджану в США компанією Orbital Sciences. "Азерспейс-1" розрахований на охоплення Східної Європи, Африки, Близького сходу, Кавказу і Центральної Азії. Передбачалося, що 20% ресурсів супутника буде використовуватися для задоволення потреб республіки, а решта 80% - надаватися іноземним споживачам.

За даними компанії "Азеркосмос", що є єдиним супутниковим оператором на Кавказі, загальна вартість проекту запуску супутника склала 250 млн доларів. Чистий прибуток від експлуатації "Азерспейс-1" очікується на рівні 420 млн доларів.

У 2016 році Азербайджан планує вивести на орбіту другий телекомунікаційний супутник.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим