Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Запуск цифрового мовлення може потребувати конверсії частот

Розмір тексту:   Розділ: Аналітика ТБ. Україна Опублікував: Володимир Мула21 грудня 2010 р., 15:50
Запуск цифрового мовлення може потребувати конверсії частот

Для запуску цифрового мовлення може знадобитися проведення конверсії частот. Про це заявив начальник служби планування та використання радіочастотного ресурсу Генерального штабу Збройних сил України Андрій Горбач.

"Згідно з планом заходів із запровадження цифрового телебачення (DVB-T), ми повинні узгодити використання цифрових передавачів, які буде встановлювати телевізійний провайдер, в тому числі і на предмет електромагнітної сумісності", - говорить Андрій Горбач.

За словами пана Горбача, затрати на проведення конверсії не будуть такі ж високі, як в діапазоні 2ГГц при звільненні смуг на 3G: "В телевізійному діапазоні працюють системи зв'язку тактичного рівня, які менш складні, а відповідно й менш дорогі, а в діапазоні 2ГГц працюють засоби зв'язку операційного і стратегічного рівнів. Один комплекс може складатися з декількох одиниць техніки. Відповідно і за ціною він дорожчий".

Однак, як відзначив пан Горбач, конверсія в телевізійному діапазоні може не знадобитися у тому випадку, якщо цифрові передавачі не будуть перешкоджати засобам зв'язку спецкористувачів.

На потрібні конверсії в діапазоні 2ГГц під 3G військові затребували близько 2,5 млрд грн, третина з яких буде виділена операторами зв'язку, а решта - з держбюджету до 2013 року.

Нагадаємо, як повідомляв голова Національної ради з питаньтелебачення і радіомовлення Володимир Манжосов, президент Віктор Янукович у жовтні погодився з пропозиціями Нацради щодо впровадження цифрового телебачення. Він також дав доручення забезпечити реалізацію запропонованих заходів голові Національної ради Володимиру Манжосову, голові НКРЗ Володимиру Олійнику, міністру транспорту і зв'язку Костянтину Єфименку, міністру оборони Михайлові Єжелю і голові Генерального штабу Збройних Сил Григорію Педченку.

8 грудня цього року Національна рада з питань телебачення та радіомовлення визначила ТОВ "Зеонбуд" провайдером мультиплексів МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 терміном на 10 років. Відповідно до ліцензії, "Зеонбуд" повинен до кінця 2011 завершити встановлення обладнання і розгортання мережі та почати цифрове мовлення. Інвестиції компанії в розвиток мережі становитимуть орієнтовано 1 млрд. гривень

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телекритика
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим