Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

"1+1 media" спрогнозувала, як розвиватиметься ринок платного ТБ

Розмір тексту:   Розділ: Аналітика ТБ. Україна Опублікував: Володимир Мула2 вересня 2020 р., 19:19
"1+1 media" спрогнозувала, як розвиватиметься ринок платного ТБ

Група "1+1 media" представила свій прогноз розвитку ринку платного телебачення в Україні на 2021–2022 роки.

Внаслідок кодування, ринок Pay TV у 2020 році збільшився на 13 % (600 тис. абонентів). На відкритому супутнику залишилося 2,4 млн абонентів, що на 1,2 млн більше від прогнозованого рівня.

На думку експертів, конверсії абонентів з безкоштовного супутника завадили наступні фактори:

  • запит ВР до Президента України щодо запровадження мораторію кодування та похідне від цього рішення щодо запуску незакодованих супутникових версій каналів 4 медіагруп;
  • карантин і пов'язане із ним зниження купівельноїактивності та спроможності населення.

"Важливо зазначити, що очікуваного розкодування каналів медіагруп не відбудеться, адже це неможливо з технічних та юридичних причин. Після кодування відбулися зміни, які не дають можливості транслювати канали у відкритому доступі без суттєвих витрат як для каналів, так і для абонентів. Окрім цього, права на контент українських телеканалів обмежені територією України. Кодування супутника – це проект у дії, який націлений на довготривалий результат, а не тільки на короткі досягнення з кодування каналів поодинці, та є ключовим для розвитку медіаринку з платним контентом в цілому", – зазначив Ярослав Пахольчук, генеральний директор групи "1+1 media".

Очікується, що у 2022 році ОТТ обжене кабель за кількістю абонентів. Якщо у 2019 році у "кабелі" було 3,6 млн абонентів і 0,9 млн абонентів в ОТТ, то у 2022 році ці цифри будуть 2,3 і 2,5 млн відповідно. Очікується і зростання мінімальної вартості ТБ-послуги – у 2021 році за оцінками "1+1 media" вона становитиме 99 грн.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: Україна Телебачення 1+1 Media 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим