Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

До 2015 року Дніпропетровськ перейде на цифрове телебачення

Розмір тексту:   Розділ: Аналітика ТБ. Україна Опублікував: Володимир Мула16 січня 2011 р., 09:43
До 2015 року Дніпропетровськ перейде на цифрове телебачення

Зараз послугою цифрового телерадіомовлення користується лише 5% жителів Дніпропетровська, через три роки на цифровий формат повинно перейти все місто. До 2015 року Україна зобов'язана впровадити програму цифрового ефірного кабельного телерадіомовлення.

Згідно з підписаними міжнародними договорами у найближчому майбутньому наша країна повинна перейти на сучасний формат телемовлення. У Дніпропетровську ця програма впроваджується "зі скрипом". На сьогоднішній день спецобладнання, здатне приймати цифровий формат кабельного телебачення, є лише у 5% городян. Це при тому, що послугами кабельного телебачення в Дніпропетровську користуються приблизно 250 тисяч жителів. Настільки низька популярність цифрового телебачення обумовлена тим, що послуга досить дорога - від 75 до 100 гривень на місяць, і для того, щоб дивитися таке телебачення необхідний тюнер, який теж не дешевий, або телевізор останнього покоління, яким володіють далеко не всі жителі Дніпропетровська.

"Для переходу на цифрове ефірне кабельне телерадіомовлення вже зроблені перші кроки, - говорить заступник директора департаменту транспорту та зв'язку, начальник відділу зв'язку міськради Олександр Шевель. - Визначено оператора, який буде займатися цим питанням, є інвестори і банк, який дав гарантії фінансування. Найближчим часом буде запущений перший український супутник зв'язку. Встановлюється серйозне наземне обладнання, як центральне, так і по регіонах. Минулого року в Дніпропетровську у тестовому режимі вже протягом 4 діб "проганяли" таку систему. Але проблема тут в тому, що такому стандарту повинні відповідати і телевізори. А вони є далеко не у всіх. Але я сподіваюся, що оскільки програма державна, то населенню цифрові тюнери будуть продавати все ж за пільговими цінами".

Згідно з даними операторів кабельного телебачення, в найближчі півроку ціни на їхні послуги в Дніпропетровську підвищуватися не будуть.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу
Ваш email ніколи не буде опублікований
Залишилось 1000 символов
captcha 
Щоб не вводити капчу зареєструйтесь або увійдіть під своїм акаунтом

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим