Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Опитування: 77% українців невдоволені якістю телереклами

Розмір тексту:   Розділ: Аналітика ТБ. Україна Опублікував: Володимир Мула10 березня 2011 р., 06:24
Опитування: 77% українців невдоволені якістю телереклами

50% українців вважають якість реклами на українському ТБ невідповідною світовим стандартам, ще 27% оцінюють її якість як низьку.

Про це свідчать результати онлайн-опитування серед 1000 осіб за замовленням агентства Nirvana Media з використанням панелі iVox.

На думку директора Nirvana Media Тетяни Ковальчук, такі показники пояснюються зростанням уваги телеглядачів до міжнародних каналів, а також популярністю он-лайн телеперегляду: "На сьогоднішній день споживач має відкритий доступ до міжнародних телеканалів - вдома через кабельне ТБ або за допомогою інтернету. Очевидно, що якість реклами на таких каналах, як National Geographics і CNN, відрізняється від якості реклами на національному ТБ".

Водночас експерти Nirvana Media наголошують, що український і західні ринки непорівнянні за рівнем інвестицій у рекламу, зокрема, у виробництво рекламних продуктів.

Незважаючи на високу вимогливість українців до якості ТБ-реклами, на питання про найефективніший вид реклами 50% респондентів назвали саме ТБ-рекламу, на другому місці за ефективністю була названа зовнішня реклама (25,9%), третє місце зайняла реклама в інтернеті (13,3%).

Нагадаємо, нещодавно американські вчені досліджували смаки телеглядачів і виявили, що реклама насправді збільшує привабливість телепрограм або фільмів для глядачів.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: Реклама 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим