Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Дослідження: Більше половини українців негативно ставляться до прихованої реклами

Розмір тексту:   Розділ: Аналітика ТБ. Україна Опублікував: Володимир Мула27 липня 2011 р., 15:01
Дослідження: Більше половини українців негативно ставляться до прихованої реклами

Більше половини українців негативно ставляться до прихованої реклами на телебаченні, свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного медіа-агентством повного циклу Nirvana Media.

Зокрема, 56% українців негативно ставляться до прихованої реклами на телебаченні, 18% опитаних не можуть відповісти на це питання і 26% не турбуються, коли помічають, що бренд включений у ТВ-програму, фільм чи серіал.

"Зробити бренд успішним, спираючись лише на пряму рекламу і PR, стає все складніше. Мільйони рекламних повідомлень у ЗМІ (на радіо, телебаченні, в газетах) і на вулицях, по-перше, стають безликою масою, по-друге, викликають відторгнення у цільової аудиторії ", - йдеться в повідомленні медіа-агентства.

Експерти відзначають, що в цій ситуації прихована реклама (або product placement), що балансує на стику реклами і PR, - чудова альтернатива, яка дозволяє рекламувати товар непомітно для споживача, включаючи бренд в сюжет фільму або серіалу, телевізійну або радіопрограму нерекламного характеру, в інформаційні матеріали друкованих ЗМІ.

За словами директора Nirvana Media Любові Конон, на ТБ прихована реклама використовується досить інтенсивно і майже завжди професійно.

"Product placement ефективний для багатьох сфер бізнесу. Цей інструмент впливу на аудиторію успішно використовують ресторани, торговельні та бізнес-центри, приватні клініки, будівельні організації, телекомунікаційні, страхові, фінансові та інші компанії сфери послуг, політичні діячі. Але перше місце, звичайно, за виробниками товарів масового споживання", - сказала вона.

Найбільш поширена прихована реклама на ринках алкогольної та тютюнової продукції, додала Конон, і пояснила, що це пов'язано в першу чергу з тим, що пряма реклама цих товарів на телебаченні заборонена.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Корреспондент
Теги: Реклама Телебачення 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим