Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Українські телеканали передані під жорсткий контроль Януковича

Розмір тексту:   Розділ: Аналітика ТБ. Україна Опублікував: Володимир Мула28 грудня 2013 р., 12:11
Українські телеканали передані під жорсткий контроль Януковича

Українські телеканали передані під жорсткий контроль команді, сформованій президентом Віктором Януковичем та його старшим сином Олександром.

Про це в своїй статті для ZN.UA пише головний редактор "Дзеркала тижня" Юлія Мостова.

"Президент звинуватив у зраді власників центральних телеканалів, оскільки підконтрольні їм ЗМІ об'єктивно висвітлювали події Євромайдану. Однак Майдан, який не дав очевидних , відчутних результатів, змусив олігархів втягнути кігті - їх "вольниця" закінчилася", - зазначає Мостова.

За даними джерел ZN.UA, канали передані під жорсткий контроль команді, сформованій президентом і його старшим сином. Нагорі піраміди - Олександр Гурбич - кадр, перевірений з часів донецького губернаторства Януковича, що замикається безпосередньо на сина президента Олександра.

"Під ним - Юрій Чмирь, новопризначений заступник глави АП, покликаний курувати виробленням та розгоном сигналу у ЗМІ. Йому на допомогу - Михайло Погребинський, Ганна Герман та Роман Костриця", - наголошується в матеріалі.

"Паралельно відновлюється і російська гілка на дереві виборчої кампанії: у грі - Владислав Сурков і, зрозуміло, автор плаката про три сорти України - Володимир Грановський, який розім'яв інтелектуальні м'язи у спільній роботі з Глаз'євим. Ще трохи організаційних зусиль, необхідних для налагодження ланцюга проходження сигналу - і медійний асфальтоукладальник рушить з місця. Тисячі газет, радіостанцій, сайтів, каналів покриють корою інформаційний простір", - зазначає ZN.UA.

"Зрозуміло, найбільш вільним залишиться Інтернет, з якого, за даними соціологів, інформацію отримують 35% громадян. Але при цьому не будемо забувати про те, що 93% все ще продовжують її отримувати з телевізора. Окрім того, влада перейшла межу - на потік поставлено такі методи, як злом електронних поштових скриньок; несанкціоноване судом аудіо- та відеопрослуховування; фейкові повідомлення атаки на сайти і т.і.", - пише Мостова.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим