Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Дослідження: телебачення найбільше знущається із Штепи, Януковича і Гелетея

Розмір тексту:   Розділ: Аналітика ТБ. Україна Опублікував: Володимир Мула2 жовтня 2014 р., 12:21
Дослідження: телебачення найбільше знущається із Штепи, Януковича і Гелетея

Конфлікт на сході України є головною темою новин на українських телеканалах, натомість парламентські вибори фігурують лише у 4% повідомлень.

Про це йдеться у моніторингу провідних українських телеканалів.

В новинах другого тижня вересня найбільша увага програми приділена Петру Порошенку (15%), Арсенію Яценюку (7%) та Андрію Лисенку – 6% (на третьому тижні травня Турчинову та Яценюку – по 6%).

Іронічні та негативні оцінки найчастіше адресувалися Нелі Штепі (66%), Віктору Януковичу (46%) та Валерію Гелетею (44%).

Війна на сході України – найчастіше згадувана головна тема повідомлень – 35%.

21% - міжнародна політика і міжнародні відносини, 11% – внутрішня державна політика, діяльність органів влади.

Частка репортажів із східних областей склала 44% новинного потоку (у травні 43%, у квітні 40%).

З боку України серед учасників конфлікту найбільша увага до збройних сил (41%), держави та її органів (29%), добровольчих батальйонів, поранених і загиблих – по 10%.

З боку іншої сторони – до Росії та її керівних органів (23%), її збройних сил (17%), цивільного населення східних областей та незаконних озброєних формувань "ДНР" та "ЛНР" – по 11%.

Вибори до ВР як головна тема фігурують лише у 4% повідомлень і у 2% як додаткова тема, що значно менше, аніж увага в новинах до виборів президента у квітні – 6% проти 13%.

Серед партій і блоків, що претендують на місця у вищому законодавчому органі, найчастіше згадуються Президент и Блок П.Порошенко (14% і 8% відповідно), Народний фронт (18%), Батьківщина – 6%, Самопоміч – 4%. Високою є увага до позапартійних представників центральних органів влади – 18%.

При цьому 9% повідомлень в цілому були з декількома точками зору (на третьому тижні травня 11%, у квітні 21%).

Найбільше їх на УТ-1 - 14% та Інтері - 12%.

Увага до політичних партій, політичних персон та політичних інститутів склала відповідно 26%, 48%, 89% (на третьому тижні травня 32%, 42%, 75%, у квітні 32%, 53%, 80%).

Серед політичних інститутів найчастіше згадуються силові відомства – 44% (у травні 37%, у квітні 35%%) і Україна – 26%. Сумнівні та негативні оцінки найчастіше адресовані Національному банку (25%) та міністерствам – 16%.

Контент-аналіз здійснювався Академією Української Преси (АУП) за участі вчених Інституту соціології НАН України.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: УП
Теги: Україна Телебачення Новини 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим